Hakkımızda

Chefs Kitchen Company

_

2018 yılında Antalya da kurulan firmamız Chef’s Pizza adını 30 yılı aşkın mutfak tecrübesi olan iki şef tarafından almıştır. Firmamız Antalya da doğmasının avantajını da kullanarak tüm Dünya halklarının geldiği otellerde tadımlra başlayarak özellikle İtalyanlar tarafından çok beğenilmiş sonrasında bölgedeki bütün otellere, cafelere, plajlara ve resmi kurumlara butik pizza üreticisi olarak girmiş ardında da Ege, İçanadolu, Karadeniz ve Marmara bölgelerine yayılmıştır. 50 m2 bir dükkanda butik pizza üretmeye başlamış olup şuan 1000 m2 kapalı alanda günde beşbin pizza üretimine butik conseptte devam etmektedir. Hali hazırda devam eden projesinde 10000 m2 alanda üretim tesisi inşaatına başlayan firma 2024 yılı sonunda son teknoloji cihazlarda günlük ellibin pizza üretmeyi hedeflemektedir.


İlk bayilik deneyimimizi fabrikadan halka mantığı ile üretim tesisimize açmamızın sebebi bire bir müşterilerimizle ilk ağızdan temas kurarak halkımızın istekleri doğrultusunda arz-talep meselesini amaç edindiğimiz içindir. Bu doğrultuda hamurumuzun kıvamını ve üzerine kullandığımız ürünleri sizlerle birlikte seçip menümüze koyduğumuz her ürün kaleminin hikayesini birlikte belirlemiş olduk.


Bayilik sistemimizde daha önce yapılmış olan paket servis ya da gel-al franchising sisteminin avantajlarını ve dezavantajlarını önceden belirleyip bizimle birlikte yola çıkacak arkadaşlarımızın bu işten hiç hasar almadan ve yatırımını bir an önce kazanca nasıl çevirebileceklerinin ön çalışmalarını yapma imkanı bulduk. 3 farklı consept ile çalışmalarımızı tamamlayıp bayiliğimize yeni katılacak yatırımcılarımıza mevcutta bulunduğu şehre konuma ve hali hazırdaki işleyişine göre yönlendirip o doğrultuda bayilik sistemimize katılmasını sağlıyoruz.

Bayimiz Olun!

_

Tüm cihazların teknik bilgileri ölçüleri renkleri ve adetleri sizlere detaylı olarak aktarılacaktır. Demirbaş listesi haricinde gıda ile ilgili alınacak ilk alım listesi size tedarik edeceğiniz firma ismi ve miktarları ile birlikte sizlerle paylaşacağız ki fabrikaya alınan standartlarda ki ürünü fabrikaya alınan fiyat avantajıyla sizlerde en kaliteli ürünü uygun fiyata alarak 1-0 önde başlayabilesiniz.

Bilgisayar ortamında pakete uygun olarak menü fiyatlandırma ulaşım şekli ve tüm görselleri sizinle paylaşılacaktır. Tüm sosyal ağlar(yemek sepeti-getir-trendyol-migros yemek vs.) camera ciroyu takip etmek için özel yazılım programı ve şubeye özel sosyal medya yönetimi bizler tarafından size verilecek olan bilgisayarın içerisinde mevcut olacaktır. Kurulum başlangıcından itibaren ay ay size aylık ne kadar masrafınız olacak ortalama aylık ne kadar ciro elde edeceğiniz hangi ayda kaç personelle birlikte devam etmeniz gerektiği bu tüm bilgiler de işinde uzman ekibimiz tarafından size aktarılacaktır.

 • PİZZA FIRINI
 • PİZZA FIRINI ALT TEZGAHI
 • PİZZA TEŞHİR DOLABI
 • DEFFREEZE
 • ÇİFT GÖZLÜ FRİTÖZ
 • İZLİ PLAYT
 • TEZGAHLAR
 • BİLGİSAYAR
 • BİLGİSAYAR FİŞ YAZICI
 • KASA VE KARŞILAMA MOBİLYALARI
 • TABELA VE BRANDA
 • MASA SANDALYE OTURMA DÜZENİ